Home Dünya Emirates Dubai’de en iyi yaz tatilinizi yaşatıyor

Emirates Dubai’de en iyi yaz tatilinizi yaşatıyor

by kurfarki

Emirates, Dubai’yi hiç olmadığı kadar cazip bir tatil noktasına dönüştürerek yolcularını BAE’nin en popüler mekanlarında misafir ediyor ve daha birçok heyecan verici ayrıcalık sağlarken, şehrin en ünlü etkinliği olan Dubai Yaz Sürprizleri eğlence, kültür ve ailece yapılabilecek aktiviteler ile dolu bir takvim sunuyor. 

Dubai’yi yeniden ziyaret etmek isteyen veya şehre ilk kez gelecek olan Emirates yolcuları, yüksek popülariteye sahip etkinliklerde Emirates’in misafir olma imkânından yararlanabilecekler: 

İkonik Burj Khalifa At The Top: Dünyanın en yüksek binasından nefes kesici şehir manzaralarını izleyin. İkonik Burj Khalifa’nın 124. ve 125. katlarındaki açık hava seyir terasına çıkan ziyaretçiler deniz seviyesinden 555 metre yukarıda şehrin büyüleyici manzarasını izleyebilirler. Kampanya 1 Temmuz – 30 Eylül 2022 tarihleri arasındaki ziyaretlerde kullanılabilir.

Dubai Fountain Boardwalk : Burj Khalifa’nın hemen altında, dünyanın en büyük koreografili fıskiyelerinden sadece dokuz metre uzaklıktaki yüzen platformda, büyüleyici bir su, müzik ve ışık gösterisinin tadını çıkarın. 

Louvre Abu Dhabi: Her birinin geçmişi yüzyıllar öncesine uzanan yüzlerce antik eseri hikâyeleriyle birlikte yakından görün ve BAE’nin en ikonik kültürel merkezlerinden birinde uluslararası üne sahip sanatçılara ait 167 sanat eserinden oluşan koleksiyonu inceleyin. 

Bu yaza özel kampanya, 1 Temmuz 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacak seyahatler içindiledikleri kabin sınıfında gidiş – dönüş Dubai biletlerini 11 Temmuz 2022 tarihlerine kadar satın alan yolcular için geçerlidir.** Kampanya ayrıca seyahat acenteleri ve belirli Emirates satış ofisleri üzerinden alınan biletler için de geçerlidir.

Dubai’yi Emirates ile daha fazlasıyla yaşayın

My Emirates Pass: Emirates biniş kartı 30 Eylül 2022 tarihine kadar yaz boyunca indirim kartı olarak da kullanılabilecek. Emirates yolcuları yüzlerce mağaza, eğlence ve restoranda sadece biniş kartlarını ve geçerli kimliklerini göstererek Dubai genelinde harika indirimlerden faydalanabilecekler.

Skywards iş ortakları: Emirates’in ödüllü yolcu sadakat programı Skywards’a üye olan yolcular, BAE’deki mağazalarda yaptıkları günlük harcamalarında Mil kazanıyorlar ve bu Milleri ücretsiz bilet, sınıf yükseltme ve ayrıca konser ve spor etkinlikleri biletleri için de kullanabiliyorlar.

Dubai’yi ziyaret 

Bu yaz kesinlikle Dubai’de olmak isteyeceksiniz. Birinci sınıf kültür, alışveriş, yiyecek ve içecek ortamının yanı sıra, şehrin en önemli alışveriş ve eğlence etkinliklerini sunan Dubai Yaz Sürprizleri festivali; etkinlikler, ailece yapılabilecek aktiviteler, özel alışveriş fırsatları, eğlenceli yarışmalar ve harca-kazan promosyonları gibi dopdolu bir programla gerçekleşecek. Seyahat kısıtlamalarının hafifletilmesiyle, Emirates yolcuları için artık 130’un üzerinde noktadan Dubai’ye seyahat imkanı sunuyor. 

Emirates ile seyahat:

Emirates tüm seyahat sınıflarında yolcularına ödüllü hizmetler sunuyor. Check-in aşamasından uçağa binişe kadar ailenizle seyahat etmek, Emirates’in uçağa öncelikli biniş dâhil ayrıcalıklı hizmetleri arasında ve Emirates’in uçak içi eğlence sisteminde yer alan çocuklara özel 100’den fazla kanalı ile şimdi çok daha kolay.

Yolcularının sağlığını ve mutluluğunu birinci önceliği sayan Emirates, yolculuğunun her adımında kapsamlı bir dizi güvenlik tedbiri aldı. Havayolu ayrıca, havalimanı formalitelerini hızlı bir şekilde tamamlamak için daha da kolay seçenekler sunmak amacıyla temassız teknolojisini de geliştiriyor. 

Yolcularımıza, ülkelerinde yayınlanan güncel seyahat yönergelerini kontrol etmelerini ve varış noktalarındaki seyahat gerekliliklerini yerine getirdiklerinden emin olmalarını öneririz. 

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment